Säästä tilauksestasi postikulut - kokeile Backstage Clubia 30 päivää ilmaiseksi:
Jos olet jo jäsen, voit kirjautua sisään täällä:
Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
| Tuotenumero | 497525 |
|---|---|
| Nimi | Lace-Up Boots |
| Brand | Dockers by Gerli |
| Tuotteen teema | Rock-vaatetus |
| Julkaisupäivä | 22/09/2022 |
| Sukupuoli | Naiset |
| Tuotteen tyyppi | Varsikengät |
|---|---|
| Koron tyyppi | Tasapohja, Tolppakorko |
| Kuvio | Pelkistetty |
| Suljintyyppi | Kengännauhat |
| Koron korkeus | 4 cm |
| Bootleg korkeus | 15 cm |
| Bootleg leveys | 25 cm |
| Väri | Musta |
| Päällysmateriaali | Nahkaa |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Nahkaa |
| Kengän vuori | tekstiiliä |
| Pohja | Muut Materiaalit |