Details
https://www.emp.fi/p/ristitty-nahkaranneke/124419St.htmlVariations
Väri | musta |
Tuotenumero | 124419 |
Sukupuoli | Miehet |
Yksinoikeustuote | Ei |
Päällysmateriaali | nahkaa |
Tuotteen teema | Biker, Punk, Nu Goth, Rock-vaatetus, Goottituotteet |
Tuotteet tyyppi | Nahkaranneke |
Väri | musta |
Julkaisupäivä | 09-07-22 |
Kerro meille mielipiteesi tuotteesta "Ristitty Nahkaranneke".
Kirjoita arvostelusi
- Kirjoita arvostelu käyttäen omaa asiakastiliäsi.
- Ole mahdollisimman objektiivinen ja vältä kirosanoja. Älä kirjoita loukkaavia tai laittomia kommentteja.
- Älä koskaan kerro henkilökohtaisia tietoja, kuten URL-osoitteita, sähköpostiosoitteita, katuosoitteita tai puhelinnumeroita.
- Hyväksyt, että antamasi arvostelu julkaistaan EMP.fi-verkkokaupassa omalla nimelläsi ja että sen yhteydessä näytetään ikäluokkasi. Mikäli niin haluat, arvostelun yhteydessä näytetään myös Avatar-kuvasi.
- Liian lyhyiden kommenttien lähettäminen ei ole suotavaa. Arvostelusta on eniten hyötyä, kun siinä kuvaillaan laajemmin tuotteen ominaisuuksia ja/tai ulkonäköä.
Arvosteluja, jotka eivät vastaa yllämainittuja kriteerejä ei tulla julkaisemaan!

Ristitty Nahkaranneke
Asiallinen ranneke, hyvin pysyy mukana kovassakin menossa.

Erinomainen
Hieno ja laadukas ranneke. Sopii itselleni pienimmässä asennossa loistavasti. Vaikuttaa myös kestävältä, vaikkei vielä pitkään olekaan käytössä ollut.

Timo V.
1 1 arvostelu
Kirjoitettu: 6 tammikuuta 2016
Loisto-ostos
Laadukas ja tukeva nahkaranneke. Säätömahdollisuuksia kolmen nepparin verran. Nepparit tiukkoja eli ei tarvitse pelätä rannekkeen putoavan :). Suosittelen.

Kapealle ranteelle löysät
Muuten olisi tuote ollut tosi kiva mutta minulla on aika kapeat ranteet niin ranneke oli liian löysä ja nousi käsivartta ylös n. 10cm ennen kuin oli napakasti paikoillaan. Harmi!