1460 Pascal - Mystic Garden Floral Black Backhand maiharit (Varsikengät , Monivärinen ) | Dr. Martens
Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
| Tuotenumero | 523961 |
|---|---|
| Nimi | 1460 Pascal - Mystic Garden Floral Black Backhand maiharit |
| Brand | Dr. Martens |
| Tuotteen teema | Perusvaatteet, Streetwear & katumuoti |
| Julkaisupäivä | 11/11/2022 |
| Sukupuoli | Naiset |
| Tuotteen tyyppi | Varsikengät |
|---|---|
| Koron tyyppi | Tasapohja, Tolppakorko |
| Kuvio | Kukkaiskuvio |
| Suljintyyppi | Kengännauhat |
| Koron korkeus | 3 cm |
| Bootleg korkeus | 16 cm |
| Bootleg leveys | 20 cm |
| Kärki | Pyöreä |
| Väri | Monivärinen |
| Päällysmateriaali | Nahkaa |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Nahkaa |
| Kengän vuori | Tekstiiliä, nahkaa |
| Pohja | Kestävä kumipohja |