EMP Signature Collection (Varsikengät , Musta ) | Iron Maiden
Saatavana vain EMP:ltä
Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
- High-cut siluetti
- Vetoketju kontrastivärillä ja logollisella vetimellä
- Metalliset kengännauhojen rengasniitit
- Kontrastia tuovat koristesaumat
- Lenkki varressa
- Varsi, kenkäläppä, sisäpuoli ja ulkopuoli painatuksella
- Varren korkeus: noin 16 cm
- Koron korkeus: noin 3 cm
- Saatavilla myös naisille
| Tuotenumero | 499889 |
|---|---|
| Nimi | EMP Signature Collection |
| Musiikkigenre | Heavy Metal |
| Yksinoikeustuote | Kyllä |
| Tuotteen teema | Bändipaidat, Festarituotteet, Bändit, 51534 |
| Signature | kyllä |
| Lisenssi | Virallinen, lisensoitu tuote |
| Artisti | Iron Maiden |
| Julkaisupäivä | 17/12/2021 |
| Sukupuoli | Miehet |
| Tuotteen tyyppi | Varsikengät |
|---|---|
| Koron tyyppi | Tasapohja, Tolppakorko |
| Kuvio | Pelkistetty |
| Painettu | kyllä |
| Yksityiskohdat | Koristesaumat |
| Suljintyyppi | Vetoketju, Kengännauhat |
| Koron korkeus | 3 cm |
| Bootleg korkeus | 16 cm |
| Bootleg leveys | 30 cm |
| Kärki | Pyöreä |
| Väri | Musta |
| Päällysmateriaali | Muut Materiaalit |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Muut Materiaalit |
| Kengän vuori | Muut Materiaalit |
| Pohja | Muut Materiaalit |