Frunkrocker Sidekick Platform Boots (Varsikengät , Musta ) | KOI
Irrotettavia osia
Metallisia yksityiskohtia
Koristeellisia yksityiskohtia
Säästä tilauksestasi postikulut - kokeile Backstage Clubia 30 päivää ilmaiseksi:
Jos olet jo jäsen, voit kirjautua sisään täällä:
Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
| Tuotenumero | 593865 |
|---|---|
| Nimi | Frunkrocker Sidekick Platform Boots |
| Brand | KOI |
| Tuotteen teema | Goottituotteet, Festarituotteet, Rockabilly, Punk |
| Julkaisupäivä | 27/02/2026 |
| Sukupuoli | Naiset |
| Tuotteen tyyppi | Varsikengät |
|---|---|
| Koron tyyppi | Platform |
| Kuvio | Tähdet |
| Painettu | ei |
| Yksityiskohdat | Niiteillä, Heijastava, Irrotettava yksityiskohta |
| Suljintyyppi | Vetoketju, Kengännauhat |
| Koron korkeus | 7 cm |
| Bootleg korkeus | 17 cm |
| Bootleg leveys | 24 cm |
| Kärki | Pyöreä |
| Väri | Musta |
| Päällysmateriaali | Polyuretaania |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Muut Materiaalit |
| Kengän vuori | Muut Materiaalit |
| Pohja | Kumi |
Koi Footwear
Leoforos Agias Barbaras 27
14123 Athens
Greece
www.koifootwear.com