Nyörikengät Platform-pohjalla ja reikäniiteillä (Korkokengät , Musta ) | Gothicana by EMP
Saatavana vain EMP:ltä
Metallisia yksityiskohtia
Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
| Tuotenumero | 526313 |
|---|---|
| Nimi | Nyörikengät Platform-pohjalla ja reikäniiteillä |
| Brand | Gothicana by EMP |
| Yksinoikeustuote | Kyllä |
| Tuotteen teema | Goottituotteet, Rock-vaatetus |
| Julkaisupäivä | 02/09/2022 |
| Sukupuoli | Naiset |
| Tuotteen tyyppi | Korkokengät |
|---|---|
| Koron tyyppi | Tolppakorko |
| Kuvio | Pelkistetty |
| Yksityiskohdat | Niiteillä |
| Suljintyyppi | Vetoketju, Nyörit |
| Koron korkeus | 11 cm |
| Bootleg korkeus | 14 cm |
| Bootleg leveys | 28 cm |
| Kärki | Pyöreä |
| Väri | Musta |
| Päällysmateriaali | Muut Materiaalit |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Muut Materiaalit |
| Kengän vuori | Muut Materiaalit |
| Pohja | Muut Materiaalit |