Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
- Sisäsukalla
- Nitrocel™ airbag -pohja
- Globe’s S-Trac™ -pohjaprofiili
- Koron korkeus: n. 3.0 cm
- Varren korkeus: n. 10.0 cm
- Varren leveys: n. 20.0 cm
| Tuotenumero | 550179 |
|---|---|
| Nimi | Sabre |
| Brand | Globe |
| Tuotteen teema | Streetwear & katumuoti |
| Julkaisupäivä | 22/09/2023 |
| Sukupuoli | Miehet |
| Tuotteen tyyppi | Matalavartiset tennarit |
|---|---|
| Koron tyyppi | Ei korkoa |
| Kuvio | Pelkistetty |
| Suljintyyppi | Kengännauhat |
| Koron korkeus | 3 cm |
| Bootleg korkeus | 10 cm |
| Bootleg leveys | 20 cm |
| Kärki | Pyöreä |
| Väri | Musta |
| Päällysmateriaali | Nahkaa |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Nahkaa |
| Kengän vuori | tekstiiliä |
| Pohja | Muut Materiaalit |