Six inch premium shearling lined WP boot (Varsikengät , Ruskea ) | Timberland
Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
- Saumatiivistetty design takaa vedenpitävyyden
- Pehmustettu nahkareunus nilkassa parantaa istuvuutta
- Vuorattu aidolla karitsannahalla
- Irrotettava pohjallinen (Anti-Fatigue Technology Footbed)
- Kuminen pohja hyvää pitoa varten
| Tuotenumero | 550055 |
|---|---|
| Nimi | Six inch premium shearling lined WP boot |
| Brand | Timberland |
| Tuotteen teema | Perusvaatteet, Vapaa-aika, Streetwear & katumuoti, Urban Fashion |
| Julkaisupäivä | 13/10/2023 |
| Sukupuoli | Naiset |
| Tuotteen tyyppi | Varsikengät |
|---|---|
| Koron tyyppi | Tasapohja, Tolppakorko |
| Kuvio | Pelkistetty |
| Suljintyyppi | Kengännauhat |
| Koron korkeus | 3 cm |
| Bootleg korkeus | 14 cm |
| Bootleg leveys | 20 cm |
| Väri | Ruskea |
| Päällysmateriaali | Nahkaa |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Nahkaa |
| Kengän vuori | tekstiiliä |
| Pohja | Kumi |
Timberland Europe BV
Darwin 8
7609 RL ALMELO
Netherlands
www.vfc.com