Clarissa II Quad (Sandaalit , Musta ) | Dr. Martens
Säästä tilauksestasi postikulut - kokeile Backstage Clubia 30 päivää ilmaiseksi:
Jos olet jo jäsen, voit kirjautua sisään täällä:
Maksa laskulla
Uniikkeja, eksklusiivisia ja virallisesti lisensoituja tuotteita.
Shoppaile huoletta - 30 päivän ILMAINEN palautusoikeus
Loistava asiakaspalvelu
| Tuotenumero | 590160 |
|---|---|
| Nimi | Clarissa II Quad |
| Brand | Dr. Martens |
| Tuotteen teema | Streetwear & katumuoti |
| Julkaisupäivä | 11/03/2026 |
| Sukupuoli | Naiset |
| Tuotteen tyyppi | Sandaalit |
|---|---|
| Koron tyyppi | Platform |
| Kuvio | Pelkistetty |
| Suljintyyppi | Hakanen |
| Koron korkeus | 4 cm |
| Bootleg korkeus | 9 cm |
| Bootleg leveys | 24 cm |
| Kärki | Avovainen |
| Väri | Musta |
| Päällysmateriaali | Nahkaa |
|---|---|
| Kenkien päällimateriaali | Nahkaa |
| Kengän vuori | Nahkaa |
| Pohja | Kumi |
DM Airwair Germany GmbH
5. Etage
Plange Mühle 2
40221 Düsseldorf
Germany
www.drmartens.com