Flowers (T-paita , Laivastonsininen ) | Nirvana

Valitse kokosi

Valitse kokosi

Saatavilla heti varastosta

Jaa

OEKO-TEX ® Standard 100

STANDARD 100 -merkillä varustettujen tuotteiden kaikki osat, kuten ompelulanka, napit ja muut tarvikkeet, on varmasti testattu terveydelle haitallisten aineiden varalta, ja tuote on turvallinen käyttää. Testejä suorittavat riippumattomat OEKO-TEX®-laitokset laajan OEKO-TEX®-kriteeristön perusteella. Testaus käsittää lukuisia sääntelyn alaisia ja sääntelemättömiä aineita, jotka voivat olla terveydelle haitallisia. STANDARD 100 -sertifioinnit raja-arvot ovat monesti tiukempia kuin kansalliset ja kansainväliset raja-arvot.

Alennuskoodi SAVE15 Kopioi koodi
*Minimitilausraja 49,99 €. Ei voida yhdistää muiden alennuskoodien kanssa. Löydät listauksen kampanjaan kuulumattomista tuotteista TÄÄLTÄ. Saat 15% alennuksen, kun käytät kerrotun alennuskoodin ostoskorissasi. Voimassa 24.06.2025 asti.
* Minimitilausraja 99,99€. Tarjolla vain verkkokaupassa. Postikulut vähennetään tilauksestasi automaattisesti. Ilmainen toimitus ei koske kotiinkuljetusta.Voimassa 30.06.2025 asti.

Maksa laskulla

Yksinoikeustuotteita

30 päivän ilmainen palautus

Loistava asiakaspalvelu

- Normaali pituus
- Normaali istuvuus
- V-pääntie
- Avosaumaiset hihat ja kaula-aukko
- Edessä ja takana painatus
- Kivipesty
Tuotenumero 552893
Nimi Flowers
Musiikkigenre Grunge
Tuotteen teema Bändipaidat, Bändit
Signature ei
Lisenssi Virallinen, lisensoitu tuote
Artisti Nirvana
Julkaisupäivä 19/05/2023
Sukupuoli Naiset
Tuotteen tyyppi T-paita
Kuvio Pelkistetty
Pesu Kivipesu
Painettu kyllä
Painatuksen tyyli Painettu
Yksityiskohdat Etuprintillä, Takaprintti
Kaula-aukko V-kaula-aukko
Kauluksen malli Kaulukseton
Hihan malli Normaalit hihat
Hihan pituus Lyhythihainen
Väri Laivastonsininen
Istuvuus/topit Regular-malli
Vaatteiden pituus Normaali
Päällysmateriaali 100% puuvillaa
Hoito-ohjeet Konepesu
Sertifiointi OEKO-TEX ® Standard 100
Blank Tee Outer Vision
Paino/neliömassa - T-paidat Perus-T-paita (n. 160 g/m²) - Regularweight

Saattaisit pitää myös

Nirvana